Adele’e Twitter Yasağı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adele yeni single’ı “Hello” ile bütün rekorları kırıyor ama menajerleri Twitter‘da kendi tweetleri atmasına izin vermiyor. Şarkıcı katıldığı bir programda tweetlerinin başkaları tarafından atıldığını söyledi. Bunun sebebi ise şarkıcının alkollüyken tweetler atması. Belki de “Hello” klibindeki eski telefon bu yüzden var. Adele tweetlerini kendisinin atmadığını itiraf ediyor Programda seyircilerden biri “Söylentiye göre Twitter hesabınızdan tweet atmanız yasak,” […]

Adele yeni single’ı “Hello” ile bütün rekorları kırıyor ama menajerleri Twitter‘da kendi tweetleri atmasına izin vermiyor.

Şarkıcı katıldığı bir programda tweetlerinin başkaları tarafından atıldığını söyledi. Bunun sebebi ise şarkıcının alkollüyken tweetler atması. Belki de “Hello” klibindeki eski telefon bu yüzden var.

Adele tweetlerini kendisinin atmadığını itiraf ediyor

Programda seyircilerden biri “Söylentiye göre Twitter hesabınızdan tweet atmanız yasak,” dedi.

Adele “Evet doğru (kahkaha atıyor). Artık alkol kullanmıyorum ama Twitter ilk çıktığında alkollüyken tweet atıyordum ve birkaç kez pot kırdım. Böylelikle yöneticilerim 2 kişi ile anlaştı. Ama hepsi benim tweetlerim. Kimse tweetlerimi yazmıyor. Sadece benim için gönderiyorlar. Evet, bu cidden doğru.” diyerek durumu doğruladı.

Adele’in Twitter’da 24 milyon takipçisi var.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mersin escort