Justin Bieber’dan Beklenmedik Konser!

Justin Bieber Purpose albümü yayınlandığından beri Amerika’nın neredeyse tüm bölgelerinde konser veriyor. Ünlü yıldız bu seferde sürpriz bir şekilde çıktığı The Chainsmokers etkinliğinde hayranlarını yine sevilen şarkıları ile coşturdu. Kaliforniya’da gerçekleşen etkinlikte Justin, Sorry ve Where Are U Now şarkılarını söyledi. Ayrıca “Where Are U Now” şarkısını remix’i ile çaldı. Justin Bieber sahne performansları, enerjisi ve […]

Justin Bieber Purpose albümü yayınlandığından beri Amerika’nın neredeyse tüm bölgelerinde konser veriyor. Ünlü yıldız bu seferde sürpriz bir şekilde çıktığı The Chainsmokers etkinliğinde hayranlarını yine sevilen şarkıları ile coşturdu.

Kaliforniya’da gerçekleşen etkinlikte Justin, Sorry ve Where Are U Now şarkılarını söyledi. Ayrıca “Where Are U Now” şarkısını remix’i ile çaldı.

Justin Bieber sahne performansları, enerjisi ve sevecenliği ile kusursuz güzellikte bir konsere imza attı.

Purpose isimli albümüyle konuşulan Justin Bieber albümde yer alan 17 şarkısının hepsini Billboard Hot 100′e soktu. Bieber bu sayede The Beatles ve Drake’in 14 şarkılık rekorunu kırmış oldu.  Ayrıca Justin Bieber  listede ikinci sırada yer alan ‘Sorry‘, dört numarada yer alan ‘Love Yourself’ ve beş numarada yer alan ‘What Do You Mean?’ şarkılarıyla ilk beş sıraya girdi.

Kimdir?

Justin Drew Bieber (d. 1 Mart 1994), Kanadalı pop, çağdaş R&B şarkıcısı, oyuncu ve şarkı yazarıdır.

Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber’ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta’da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun’nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber’ın ilk single’ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl teklisi ile birlikte Kanada Hot 100’de 15’e, Bilboard Hot 100’de ise ilk 20’ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009’da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2” büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır. 3.albümü Believe’yi 19 Haziran 2012 de 4 versiyonla çıkaran şarkıcı, bu albümle birlikte 18 yaşında rekor kıran tek sanatçı olarak 2013 Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi ve tarihe geçti. Albümden çıkan ilk single Boyfriend listeye 1. sıradan girdi. 2. tekli As Long as You Love Me 3 hafta En Çok İndirilen Şarkilar listesinde kaldı. 3.single olarak da Nicki Minaj’la olan düeti Beauty and a Beat’i Justin Bieber kendi yönetmenliğinde 12 Ekim tarihinde çekti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir