Selena Gomez’in İlişki Danışmanı: Taylor Swift

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Genç şarkıcı Selena Gomez, Instyle dergisinin İngiliz versiyonuna röportaj verdi. Meslektaşı Taylor Swift ile dostluğu hakkında konuşan Gomez, “Taylor ile iyi müzikler dinliyoruz, bazen canlı söylüyoruz ve öylesine takılıyoruz” dedi. Swift’in kendisine erkekler hakkında tavsiye verdiğini de itiraf eden Gomez, şöyle konuştu: “Bazen ‘Her şeyi batırdım’ diye düşünüyorum ama o hatalarımı nasıl iyi şeylere dönüştürebileceğimi […]

Genç şarkıcı Selena Gomez, Instyle dergisinin İngiliz versiyonuna röportaj verdi.

Meslektaşı Taylor Swift ile dostluğu hakkında konuşan Gomez, “Taylor ile iyi müzikler dinliyoruz, bazen canlı söylüyoruz ve öylesine takılıyoruz” dedi. Swift’in kendisine erkekler hakkında tavsiye verdiğini de itiraf eden Gomez, şöyle konuştu: “Bazen ‘Her şeyi batırdım’ diye düşünüyorum ama o hatalarımı nasıl iyi şeylere dönüştürebileceğimi gösteriyor.”

taylor-swift-selena-gomez-feuding-over-justin-bieber

Selena Gomez:

 

Selena Marie Gomez (d. 22 Temmuz 1992, Grand Prairie, Teksas), ABD’li oyuncu ve şarkıcı. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir. Sonradan Selena, Another Cinderella Story, Waverly Büyücüleri: Film ve Prenses Koruma Programı gibi filmlerde de rol aldı. Ayrıca Ramona and Beezus adlı sinema filminde de rolünü devam ettirdi.

Selena’nın kariyeri müzik dünyasına doğru genişledi; Gomez, Selena Gomez & the Scene adlı pop grubunun kurucusu ve solistidir. “Kiss & Tell”,”A Year Without Rain” ve “When The Sun Goes Down” adlı üç tane RIAA Altın sertifikalı albümü çıkartan grup, Nisan ayı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nde 1.354.000 tane albüm satışı yaptı. Ayrıca Gomez, Hollywood Records ile kayıt anlaşması imzaladıktan sonra Tinker Bell, Another Cinderella Story ve Wizards of Waverly Place gibi filmlerin soundtrack’larına da katkıda bulundu. 2008 yılında Selena Gomez, UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak atandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir