Adriana Lima Güzelliği Tescillendi

Victoria’s Secret meleği Adriana Lima’nın tescilli güzelliği artık sonsuza dek kalıcı. Madam Tusaauds’un daha geniş kitleye hitap etmek için geliştirdiği ünlüler yelpazesinin son üyesi ilk melek heykelinin sahibi Adriana Lima oldu. Kendisini fotoğraf ve videolarda görmeye son derece alışkın olan güzel model ilk kez 3 boyutlu ve bu kadar detaylı haliyle karşı karşıya kaldığını ve bunun çok ilginç bir deneyim olduğunu söyledi. 2013 defilesindeki halinin tam bir kopyası olan heykeldeki detaylar ürkütücü düzeyde gerçek. Dövmeden doğum izine uzanan bu benzerlikler tüm gerçekçilikleri ile yansıtılabilsin diye 5 saat boyunca ince bir çalışmayla kaydedilen Adriana Lima’nın ten ve göz renginden, diş ve tırnak kalıplarına kadar 200’ün üzerinde ölçüsü sayesinde oluşturulan heykel Madam Tussauds New York’ta sergileniyor.

Adriana Lima

Kimdir?

Adriana Francesca Lima (d. 12 Haziran 1981, Bahia) Brezilyalı manken. Victoria’s Secret için çalışmalarıyla tanınır.

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981’de Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya kökenli Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1996’da yapılan Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.

Adriana Francesca Lima aynı zamanda ülkümizde en çok bilinen ve sevilen mankenler arasında yer alıyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio