Kylie Jenner’dan Rahatsız Edici Donukluk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kardashian – Jenner klanı kadınlarının en küçüğü Kylie Jenner. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jenner özellikle 18 yaşını doldurduktan sonra adından sıkça bahsettirmeye başladı.yer aldığı defileler, aşk hayatı, kıyafet seçimleri, fotoğraf çekimleri ve daha niceleri. Şu ana kadar sevecen ve tatlı yüzü ile görmeye alıştığımız Kylie, Interview’e verdiği donuk ve rahatsız edici pozları ile […]

Kardashian – Jenner klanı kadınlarının en küçüğü Kylie Jenner. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jenner özellikle 18 yaşını doldurduktan sonra adından sıkça bahsettirmeye başladı.yer aldığı defileler, aşk hayatı, kıyafet seçimleri, fotoğraf çekimleri ve daha niceleri.

Şu ana kadar sevecen ve tatlı yüzü ile görmeye alıştığımız Kylie, Interview’e verdiği donuk ve rahatsız edici pozları ile gündeme oturdu. “SexRobot” konseptli fotoğraf çekiminde Jenner’ın donuk bakışları ve buz kesmiş duruşu insanların kanını donduran cinsten.

Kylie Jenner Interview Fotoğraf Galerisi için lütfen fotoğrafa tıklayın!

 

 

Kimdir?

Kylie Kristen Jenner (10 ağustos 1997; Los Angeles, Kaliforniya) doğumlu model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Ayrıca Kim Kardashian ‘ın üvey kardeşi veKendall Jennerin küçük kardeşidir.

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır.Kendall Jennerin küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kylie de ailedeki diger kişiler gibi ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur.

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Jenner “Your Style Crush” Sears hattı ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yapdı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kızkardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. Ailesiyle birlikte Keeping Up with the Kardashians şovuyla da tanınmaktadır.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir