Taylor Swift Oprah Winfrey’i Ağlattı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Taylor Swift son zamanların en başarılı ve en tatlı kızı olarak gösterilmeye devam ediyor. Ünlü yıldız 1989 albümü ile rekorlar üstüne rekorlar kırdı ve adını tarihe başarılı bir şekilde yazdı diyebiliriz. Müzik hayatındaki başarısını arkadaş çevresinde de yaşayan ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde Oprah Winfrey‘i ağlatmış. Oprah Winfrey, Herald Sun’a konuştu ve şunları söyledi: ”Hiçbir kadının elinde […]

Taylor Swift son zamanların en başarılı ve en tatlı kızı olarak gösterilmeye devam ediyor. Ünlü yıldız 1989 albümü ile rekorlar üstüne rekorlar kırdı ve adını tarihe başarılı bir şekilde yazdı diyebiliriz.

Müzik hayatındaki başarısını arkadaş çevresinde de yaşayan ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde Oprah Winfrey‘i ağlatmış.

Oprah Winfrey, Herald Sun’a konuştu ve şunları söyledi: ”Hiçbir kadının elinde kendimi böyle görmemiştim. O benim gözlerimi yaşarttı” dedi.

Oprah Winfrey sonrasında devam ederek ”Bu dünyada her şeyin yanlış gittiğini düşündüğümüz zaman spot ışıkları altında olmanın ve şöhreti yönetmenin ne olduğunu iyi biliyor, o gerçekten büyük bir rol modeldir” dedi.

Kimdir?

Gerçek adı Taylor Alison Swift’tir. Genellikle bilinen adıyla Taylor Swift  13 Aralık 1989 tarihinde Amerika’da doğdu. Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve aktris. Wyomissing, Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee’ye taşındıktan sonra country müzikteki kariyerine başladı. Burada Big Machine Records ile anlaştı ve Sony/ATV Music publishing house ile çalışan en genç söz yazarı oldu. 2006 yılında kendi adını taşıyan bir albüm çıkardı. Albümün üçüncü single çalışması “Our Song” ile ABD country listesinde bir numaraya ulaşan en genç şarkıcı oldu. 2008 Grammy Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” kategorisinde aday gösterildi.

Toplamda yedi Grammy, on bir AMA, yedi CMA , on üç BBMA, altı ACM ve on üç BMI ödülü kazandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir