Demi Lovato Çıplaklığa Evet Dedi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato, kadınların her nasıl bir vücuda sahip olsun istedikleri gibi poz verebileceklerini savunuyor. 2016 Pirelli Takvimi için kamera karşısına sadece iç çamaşırıyla geçen Amy Schumer’e sosyal medyada bir iyi yorum yaparken bir taraf ise kötü yorum yapıyor. Amy Schumer’e iyi yorum yapanlar arasında ise tabii ki Demi Lovato’ da bulunuyordu. Instagram’da Amy Schumer’ ın […]

Demi Lovato, kadınların her nasıl bir vücuda sahip olsun istedikleri gibi poz verebileceklerini savunuyor.

2016 Pirelli Takvimi için kamera karşısına sadece iç çamaşırıyla geçen Amy Schumer’e sosyal medyada bir iyi yorum yaparken bir taraf ise kötü yorum yapıyor.

Amy Schumer’e iyi yorum yapanlar arasında ise tabii ki Demi Lovato’ da bulunuyordu.

Instagram’da Amy Schumer’ ın verdiği pozu paylaşan Demi, aşağıdaki notu da postuna ekledi fakat kısa bir süre sonra sildi.

“Bu fotoğraf, sosyetede dolaşan “neyin mükemmel olduğu” sorusunun cevabı #ÖZGÜVENLİ bir kadınla birlikte en mükemmel örneği. Confident’ı ona benzer kadınlarla (tabii erkeklerle) birlikte ve akılda kalıcı örneklerle yazdım. Bu fotoğrafta başarının, seksiliğin ve en önemlisi GERÇEKLİĞİN söz konusu. Dünyadaki tüm kadınlar sana minnettar. Özellikle de ben.”

Amy Schumer’ ın 2016 Pirelli Takvimi için verdiği Fotoğraflar için bağlantıya tıklayınız:

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Lovato, Vanity Fair dergisi için kamera karşısına çıplak bir şekilde geçmişti.

Demi Lovato’nun Vanity Fair dergisine verdiği çıplak özgüven fotoğrafları için bağlantıya tıklayınız:

Kimdir?

Demetria Devonne “Demi” Lovato (d. 20 Ağustos 1992), ABD’li şarkıcı, oyuncu, hayırsever ve şarkı sözü yazarı.4 yaşında iken annesi ve babası boşandı. Dallas, Madison ve Amber adında 3 kızkardeşi var. Çocuk oyuncu olarak ilk kez Barney ve Arkadaşları’nda rol aldı. 2008’de Rock Kampı adlı televizyon filminin başrolünde yer alarak ünlendi. Aynı yıl Hollywood Records ile sözleşme imzaladı ve ilk stüdyo albümü Don’t Forget‘i Eylül 2008’de yayımladı. İlk haftasında 89.000 kopya satan albüm, Billboard200 listesine iki numaradan girdi. Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği (RIAA) tarafından 530.000 kopyadan fazla satış nedeniyle altın sertifika ile ödüllendirildi. 2009’da Lovato, kendi televizyon dizisi Sonny’nin Yıldızı‘nda rol almaya başladı. Temmuz’da yayımladığı ikinci albümü Here We Go Again, 108.000 kopya satarak Lovato’nun ABD’de Billboard 200 listesine bir numaradan giren ilk albümü oldu. Albümle aynı adlı single da Billboard Hot 100 listesinde 15. sıraya kadar yükselerek şarkıcının ilk 20’ye giren ilk şarkısı oldu. 2014 yılında DEMI albümünü çıkarttı. 2015 yılı da ise yeni albümü olan Confident’ı yayınladı. Confident albümü Brezilya’da 24 saatten kısa bir sürede platin sertifika alan tek albüm oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir