Emma Watson Porter Dergisine Kapak Oldu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Emma Watson, Porter dergisine kapak oldu. Ayrıca Dergi’ye özel bir röportaj veren Emma Watson kendi ile ilgili özel açıklamalarda bulundu. Kendini buluşuy ile ilgi: 25 yaşımdayken hayatımda ilk defa kendi duygu ve isteklerimle bu kadar rahat hissettim. Aslında ben herzaman esas yapmak istediğim şeyi yaptım. Stil seçimleri ile ilgili: Giydiklerimle her zaman kendimi rahat, güzel […]

Emma Watson, Porter dergisine kapak oldu. Ayrıca Dergi’ye özel bir röportaj veren Emma Watson kendi ile ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Kendini buluşuy ile ilgi:

25 yaşımdayken hayatımda ilk defa kendi duygu ve isteklerimle bu kadar rahat hissettim. Aslında ben herzaman esas yapmak istediğim şeyi yaptım.

Stil seçimleri ile ilgili:

Giydiklerimle her zaman kendimi rahat, güzel ve çekici hissetmek isterim. Eğer yaptığınız bir şey sizi rahatsız ediyorsa yapmayın. Sırf ara vermek için eve dönmek istiyorsanız eğer bu çok üzücü. Her zaman önceliğiniz mükemmel hissetmek olmalı.

Son olarak İyi niyet elçisi seçilmesi sorulan Watson şu cümleleri kullandı:

İyi niyet elçisi seçilmemde en büyük etken adil ticaret modası ile ilgileniyor olmam. Bir çok kadın tasarlar diker ve biz de giyeriz. Bu öncelikle verdiğimiz kararlar doğrultusunda kadınların çalışma formlarıdır. Yani moda kadın işidir.

 

Kimdir?

Emma Charlotte Duerre Watson (d. 15 Nisan 1990, Paris), İngiliz oyuncu, model.

Watson Harry Potter film serisinde canlandırdığı Hermione Granger karakteriyle tanındı. Hermione olarak kadroya dahil olduğunda dokuz yaşındaydı ve daha önce yalnızca okul gösterilerinde oynamıştı. 2001’den 2011’e kadarDaniel Radcliffe ve Rupert Grint’le beraber sekiz Harry Potter filminde rol aldı. Watson Harry Potter serisindeki çalışmalarından çok sayıda ödül ve 10.000.000 sterlinin üzerinde para kazandı. İlk mankenlik deneyimini ise 2009’da Burberry’nin Sonbahar/Kış sezonunda yaptı. 2013 yılının ekim ayında Empire dergisi tarafından dünya çapında yapılan ankette En Seksi Film Yıldızı seçildi.

2007’de, Watson iki yapımda yer alacağını duyurdu: Bale Papuçları romanının televizyon uyarlaması ve Desperoadlı çizgi film. Bale Pabuçları filmi 2007 yılında gösterime girdi ve 5,2 milyon seyirci elde etti; Kate DiCamillo romanından uyarlanan Despero ise 2008’de yayınlandı ve 70 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

2011 yılından 2014 yılına kadar Watson zamanını hem film çalışmaları hemde eğitimine devam ederek sürdürdü, Mayıs 2014’te Brown Üniversitesi İngiliz Edebiyatı bölümününden mezun oldu. Burberry ve Lancôme şirketlerinin reklam kampanyalarına model olarak dahil oldu. Bir moda danışmanı olarak, People Tree için giyim tasarımlarında yardımcı oldu.

 

 

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir