Kim Kardashian Kadına Şiddete Tepkisiz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Birleşmiş Milletler’ in (BM) her üç kadından birinin şiddet gördüğünü açıklaması İtalyan aktivisti harekete geçirdi. Kim Kardashian ve üvey kardeşi Kendall Jenner bu duruma sessiz kalmayı tercih ettiler. Sanatçılar ve aktivistlerin destek verdiği ‘Kadına karşı şiddete son’ projesi için İtalyan Alexsandro Palombo, Kendall Jenneri, Madonna, Angelina Jolie gibi 8 ünlü kadını photoshop tekniğiyle şiddet mağduru olarak […]

Birleşmiş Milletler’ in (BM) her üç kadından birinin şiddet gördüğünü açıklaması İtalyan aktivisti harekete geçirdi. Kim Kardashian ve üvey kardeşi Kendall Jenner bu duruma sessiz kalmayı tercih ettiler.

Sanatçılar ve aktivistlerin destek verdiği ‘Kadına karşı şiddete son’ projesi için İtalyan Alexsandro Palombo, Kendall Jenneri, Madonna, Angelina Jolie gibi 8 ünlü kadını photoshop tekniğiyle şiddet mağduru olarak gösterdi.

“Amacım aile içi şiddetin sağır edici sessizliğini kırmak” diyen Palombo’nun projesine Kim Kardashian ve kız kardeşi Kendall Jenner fotoğraflarının izinsiz kullanıldığını gerekçe göstererek tepki gösterdi.

Alexsandro Palombo – Kadına Şiddete Hayır Fotoğraf Galerisine gitmek için bağlantıya tıklayınız.

 

Kimdir

Kimberly Noel “Kim” Kardashian (21 Ekim 1980; Los Angeles, Kaliforniya), Amerikalı magazin yıldızı. Baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır. Daha çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, orijinal versiyonu ile E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir. Bunların yanı sıra prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Kardashian günümüze değin çeşitli parfümler çıkarmıştır, oldukça ünlü dergilere poz verip dergi kapaklarında yer almıştır, konuk oyuncu veya juri üyesi olarak çok sayıda televizyon yapımında rol almıştır Amerikan ABC kanalında yayınlanan Dancing With the Stars (Yıldızlarla Dans) adlı televizyon formatında yarışmıştır. America’s Next Top Model (Amerikanın Gelecek/Yeni Top Modeli – Amerika Top Modelini Arıyor) adlı programda konuk jüri üyeliği yapmıştır. Carmen Electra ile birlikte Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri adlı sinema filmlerinde, How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY gibi dizilerde rol almıştır. 2010 yılında ise kız kardeşleri Kourtney ve Khloé ile Kardashian Konfidential adında bir otobiyografik kitap yayımlamıştır. Bunların yanı sıra kızkardeşleri ile birlikte D-A-S-H adlı kıyafet butiğini işletmektedir. 2007 yılında Playboy dergisine soyunmuştur. Kardashian 2 Mayıs 2008’de “Workout with Kim Kardashian” adlı bir spor DVD’si çıkarmış, daha sonra kendi blogunu açmış ve ayakkabı satış servisini başlatmıştır.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir