Madonna’nın 20’lik Fotoğrafları Sızdı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyanın en ünlü pop yıldızlarından Madonna’nın 20 yaşında  Martin H.M. Schreiber tarafından  New York’ta çekilen bu fotoğrafları gün yüzüne çıktı… 1979 yılında çeliken bu çıplak fotoğraflarda New York’ta bir fotoğrafçılık dersinde modellik yapan ünlü yıldızın pozları sosyal medyada gündem yarattı. Sanatçının bu fotoğrafları Playboy’un Mayıs 2015 baskısında yayınlandı ve sanatçının yine kendine ait yeni kitabı Madonna: […]

Dünyanın en ünlü pop yıldızlarından Madonna’nın 20 yaşında  Martin H.M. Schreiber tarafından  New York’ta çekilen bu fotoğrafları gün yüzüne çıktı… 1979 yılında çeliken bu çıplak fotoğraflarda New York’ta bir fotoğrafçılık dersinde modellik yapan ünlü yıldızın pozları sosyal medyada gündem yarattı. Sanatçının bu fotoğrafları Playboy’un Mayıs 2015 baskısında yayınlandı ve sanatçının yine kendine ait yeni kitabı Madonna: Nudes II’de  de yer alacak.

Madonna Fotoğraf Galerisi için Fotoğrafa Tıklayınız…

Madonna Louise Ciccone (d. 16 Ağustos 1958), Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı, oyuncu ve iş kadını. Otuz yılı aşkın süredir en önemli kültürel simgelerden biridir, gücü görülmemiş bir düzeye ulaşmıştır ve eğlence sektöründeki kadınları kontrol edebilmektedir. Ana akım popüler müzikteki söz içeriğinin sınırlarını genişleterek büyük bir popülerlik elde etti ve video klip görüntüleriyle MTV’de bir fikstür oluşturdu. Müziği ile görünümünü sürekli yeniden keşfetmesi ve müzik endüstrisindeki özerklik standardını elinde tutmasıyla bilinir. Müzik eleştirmenleri kendisi hakkında farklı övgüler sundu, ayrıca yenilikçi müzik yapımlarıyla çeşitli tartışmalara neden oldu. Dünya genelinde çok sayıda sanatçıüzerinde etki bıraktı, sık sık “Popun Kraliçesi” unvanıyla anıldı.

Bay City, Michigan’da doğan Madonna, modern dans alanında kariyer yapmak üzere New York’a taşındı. Müzik gruplarıBreakfast Club ve Emmy’de performans sergiledikten sonra Sire Records (Warner Bros. Records’a bağlı bir kuruluş) ile 1982’de anlaşma imzalayarak 1983’te kendi adını verdiği çıkış albümünü yayımladı. Bu albümü, Grammy Ödülü kazanan Ray of Light (1998) ve Confessions on a Dance Floor (2005) dahil olmak üzere ticari başarı yakalayan bir dizi albüm takip etti. Madonna, kariyeri boyunca şarkılarının bir çoğunu yazıp besteledi; “Like a Virgin”, “Into the Groove”, “Papa Don’t Preach”, “Like a Prayer”, “Vogue”, “Frozen”, “Music”, “Hung Up”, ve “4 Minutes” dahil olmak üzere birçoğu müzik listelerinde bir numaraya yükselerek hit oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir