Selena Gomez Beats işbirliği: “Hands To My Self” Teaser

Güzel yıldız Selena Gomez, yeni şarkısının tanıtımı için önemli bir işbirliğine imza attı. Yeni şarkısı “Hands To My Self”in klibinde popüler kulaklık markası Beats ile anlaşan Selena Gomez, reklam gibi de bir klip çekti. Selena Gomez Beats işbirliğinin, Gomez’in ekonomik durumunun kötüye gittiği için gerçekleştiği iddia edildi. Selena Gomez, daha önce hiç bir çalışmasında böyle […]

Güzel yıldız Selena Gomez, yeni şarkısının tanıtımı için önemli bir işbirliğine imza attı. Yeni şarkısı “Hands To My Self”in klibinde popüler kulaklık markası Beats ile anlaşan Selena Gomez, reklam gibi de bir klip çekti. Selena Gomez Beats işbirliğinin, Gomez’in ekonomik durumunun kötüye gittiği için gerçekleştiği iddia edildi. Selena Gomez, daha önce hiç bir çalışmasında böyle açıkça sponsor kullanmamıştı.

 

Selena Gomez Kimdir

Selena Marie Gomez 22 Temmuz 1992’de Grand Prairie, Teksas’da doğdu.

En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir.

Miley Cyrus’un başrolünde yer aldığı Disney’in meşhur Hannah Montana dizisinde üç bölümde oynamıştır.

Sonradan Selena, Another Cinderella Story, Waverly Büyücüleri: Film ve Prenses Koruma Programı gibi filmlerde de rol aldı. Ayrıca Ramona and Beezus adlı sinema filminde de rolünü devam ettirdi.

Selena’nın kariyeri müzik dünyasına doğru genişledi; Gomez, Selena Gomez & the Scene adlı pop grubunun kurucusu ve solistidir. “Kiss & Tell”,”A Year Without Rain” ve “When The Sun Goes Down” adlı üç tane RIAA Altın sertifikalı albümü çıkartan grup, Nisan ayı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri ‘nde 1.354.000 tane albüm satışı yaptı. Ayrıca Gomez, Hollywood Records ile kayıt anlaşması imzaladıktan sonra Tinker Bell, Another Cinderella Story ve Wizards of Waverly Place gibi filmlerin soundtrack’larına da katkıda bulundu.

2008 yılında Selena Gomez, UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak atandı. 2012 yılında Spring Breakers adlı gençlik filminde James Franco gibi isimlerle oyunculuk yaptı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir