Perşembe, Temmuz 7, 2022

Naomi Campbell’i Sinirlendirmeyin!

Naomi Campbell geçtiğimiz günlerde Madonna ‘nın vermiş olduğu ve basına kapalı gerçekleşen partiden ayrılırken görüntülendi.

Değişmeyen tarzı ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeye her zaman bilen dünyaca ünlü güzel süpermodel Campbell ‘in dikkatlerden kaçmayan başka bir duruşu ise sinirli oluşuydu. Basına kapalı gerçekleşen Madonna partisinde gelişen bir olay Naomi ‘yi o kadar sinirlendirmiş olmalı ki magazin basının yanında jet gibi hiç bir şey duymadan ve görmeden geçip gidiyor. Campbell kendisinden görüntü almaya çalışan foto muhabirlere pas vermeden arabaya binmeye çalışırken olanlar oluyor.

Aynı zamanda iyi bir oyuncu olma özelliğine sahip Naomi Campbell ‘in Bluz ‘u açılıyor ve göğüsleri olduğu gibi dışarı çıkıyor. Bu anlar zaten hali hazırda kendisinden görüntü olmak için kendisini takip eden foto muhabirler tarafından kayıt altına alındı.

Naomi Campbell ‘in Madonna Partisi Fotoğraf Galerisi için fotoğrafa tıklayın.

Sinirli olduğu için durumdan bir haber aracına binme çabasına devam eden Campbell, Madonna’nın vermiş olduğu basına kapalı gerçekleşen partisi ‘nden çıkan en dikkat çekici ünlü olmayı başardı. Basına kapalı gerçekleşen parti ‘den ve kendisini bu denli sinirlendiren olay hakkında tek bir kelime bile etmeyen dünyaca ünlü süper model aracına bindikten sonra sakince yoluna devam etti.

 

Haber

İlginizi Çekebilir