Sia Rihanna’nın Anti Albümü İçin Konuştu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü şarkıcı Sia Rihanna’nın gizli bilgilerine mi ulaştı yoksa Rihanna’nın kuyusunu mu kazıyor? Ünlü müzisyen uzun zamandır yayınlanması beklenen ancak bir türlü dinlenime ve satışa sunulmayan Rihanna ‘nın ANTI albümü için bazı açıklamalarda bulundu. Rihanna ya da ekibi ya da yapım şirketlerinden konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Bu açıklamaların Rihanna’nın kendi resmi web sayfası […]

Ünlü şarkıcı Sia Rihanna’nın gizli bilgilerine mi ulaştı yoksa Rihanna’nın kuyusunu mu kazıyor? Ünlü müzisyen uzun zamandır yayınlanması beklenen ancak bir türlü dinlenime ve satışa sunulmayan Rihanna ‘nın ANTI albümü için bazı açıklamalarda bulundu. Rihanna ya da ekibi ya da yapım şirketlerinden konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Bu açıklamaların Rihanna’nın kendi resmi web sayfası yada officiall acount’larından değil de ünlü şarkıcı Sia tarafından yapıldığı ise ayrı bir merak konusu oldu.

Daha önce 27 kasımda piyasaya sürüleceğinin  iddia edilen Rihanna’nın Antı albümünün henüz tamamlanmadığını ifade etti. Rihanna şu sıralar tüm dünyanın merakla beklediği 2016 super bowl etkinliğinin reklamı için kamera karşısına geçti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir