Selena Gomez Niall Horan Karmaşası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez Niall Horan ile aşk yaşadığı dedikodularına karşı sonunda sessizliğini bozarak sadece arkadaş olduklarını söylemiş ve iddiaları yalanlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Billboard Women In Music etkinliğe katılan Selena Gomez önce  kıyafeti ile hayranları ve gazeticileri kendine hayran bırakmayı başarmış daha sonra ide Entertainment Tonight mikrofonu ile röportaj gerçekleştirerek Niall Horan hakkında: ”Oh Aman Tanrım! Hayır. Onu […]

Selena Gomez Niall Horan ile aşk yaşadığı dedikodularına karşı sonunda sessizliğini bozarak sadece arkadaş olduklarını söylemiş ve iddiaları yalanlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Billboard Women In Music etkinliğe katılan Selena Gomez önce  kıyafeti ile hayranları ve gazeticileri kendine hayran bırakmayı başarmış daha sonra ide Entertainment Tonight mikrofonu ile röportaj gerçekleştirerek Niall Horan hakkında:

Oh Aman Tanrım! Hayır. Onu seviyorum. Her zaman onunlayım. O inanılmaz” demişti. Ancak ikili geçtiğimiz gün finali yapılan X Factor UK programının after programından birlikte çıkarken kameralara yakandılar.

X Factor Final programında son canlı performansını sergileyen One Direction grup üyesi Niall Horan sakinliğini koruyarak oradan uzaklaşırken, yeşik uzun elbisesi ile dikkatleri çeken Gomez yüzünü saklayarak bir açıklamaya yapmayacağını belirtti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir