Demi Lovato’nun Aşk Tatili!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Demi Lovato’nun aşk tatili düşman çatlattı. Sanatçı uzun ve yoğun bir şekilde devam eden çalışma temposuna ara verdi. Ve soluğu sevgilisi ile başbaşa tatillerde aldı. Geçtiğimiz gün erkek arkadaşı Wilmer Valderrama geçtiğimiz gün St Barts’da tatil yaparken görüntülenen dünyaca ünlü şarkıcı Lovato’nun yüzünde deyim yerindeyse güller açıyordu. Mavi sularda aşk yaşayan ünlü sanatçı Lovato ve […]

Demi Lovato’nun aşk tatili düşman çatlattı. Sanatçı uzun ve yoğun bir şekilde devam eden çalışma temposuna ara verdi. Ve soluğu sevgilisi ile başbaşa tatillerde aldı. Geçtiğimiz gün erkek arkadaşı Wilmer Valderrama geçtiğimiz gün St Barts’da tatil yaparken görüntülenen dünyaca ünlü şarkıcı Lovato’nun yüzünde deyim yerindeyse güller açıyordu.

Mavi sularda aşk yaşayan ünlü sanatçı Lovato ve sevgilisi  Wilmer Valderrama gören herkesi kıskandıracak samimi, neşeli ve aşk dolu pozlar verdi. Siyah bikini giyen dünyaca ünlü yıldız herkesten uzak sakin bir koy bularak, başbaşa aşk yaşamak istese de magazin basınına yakalandı.

Keyiflerini hiç bozmadan saatlerce suda vakit geçiren çift, çıktıkları ilk günden bu yana herkes tarafından ayrılacakları düşünüldü ancak onlar bu ilişkiyi güçlü bir şekilde devam ettirebildiler. Bu arada Demi siyah bikinisi ile de çok dikkat çekti.

Demi Lovato’nun aşk tatili fotoğrafları için fotoğrafa tıklayın

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir