Rihanna Soyundu Reklam İçin Küvete Girdi

Dünyaca ünlü Barbodoslu sanatçı Rihanna yeni albümü olan “ Anti ” nin tanıtımında büyük rol oynayacak finansman kaynakları da biri olan Samsung ile anlaşarak Anti albümünün en büyük finansmanına reklam ortaklığı yapmaya başlamıştı. Yaklaşık yedi aydır görüştüğü elektronik devi Samsung ile sponsorluk antlaşmasını imzalayan Rihanna, Samsung için bir reklam serisinde oynamayı kabul etmişti. Barbadoslu şarkıcı  Rihanna […]

Dünyaca ünlü Barbodoslu sanatçı Rihanna yeni albümü olan “ Anti ” nin tanıtımında büyük rol oynayacak finansman kaynakları da biri olan Samsung ile anlaşarak Anti albümünün en büyük finansmanına reklam ortaklığı yapmaya başlamıştı. Yaklaşık yedi aydır görüştüğü elektronik devi Samsung ile sponsorluk antlaşmasını imzalayan Rihanna, Samsung için bir reklam serisinde oynamayı kabul etmişti.

Barbadoslu şarkıcı  Rihanna sponsorunun room adı verdiği reklam serisindeki 5 room’a ulaştı. Güzel sanatçı room 5 adlı bir dakika uzunluğundaki reklam videosu için çıplak bir şekilde geniş bir küvete girdi ve albümünü tanıttı. Tanıtım filmi kısa sürede milyonlar tarafından izlenirken, Rihanna’nın çekimler için Güney Kore firması Samsung ile sponsorluk anlaşması gereği serinin devamı olan reklam filmlerini çekmeye devam ettiği öğrenildi. Çekilen videonun geniş bir kampanyanın parçası olduğu öğrenilirken, tanıtımın sonunda sponsor markanın bir telefonunu tutan genç yıldızın, 25 milyon sterlin  ücret aldığı belirtildi.

Galeriye gitmek için fotoğrafa tıklayın…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir