Adele’in Aşk Şarkılarının Mimarı Ortaya Çıktı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adele’nin bir önceki albümü olan 21 albümü satış rekorları kırmıştı. Bu albüm 6 milyondan fazla satarak müzik listelerinin ilk sırasına oturmuş ve yerini uzun bir süre boyunca korumayı başarabilmişti. Böylece Adele 2012 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles Eyaletinde düzenlenen Grammy müzik ödüllerinde 6 dalda ayda gösterilmiş ve aday gösterildiği bu 6 dalda da ödül […]

Adele’nin bir önceki albümü olan 21 albümü satış rekorları kırmıştı. Bu albüm 6 milyondan fazla satarak müzik listelerinin ilk sırasına oturmuş ve yerini uzun bir süre boyunca korumayı başarabilmişti. Böylece Adele 2012 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Los Angeles Eyaletinde düzenlenen Grammy müzik ödüllerinde 6 dalda ayda gösterilmiş ve aday gösterildiği bu 6 dalda da ödül almayı başararak yıla damga vurmuştu.

21 albümü buram buram aşk ve hayal kırıklığı kokan Adele’nin, kalbi boş ve kırıktı… Ancak kimse bu şarkıların kim için yazıldığını bilmiyordu. Konuya dair çıkan yeni iddialar ise Adele’in bu şarkıları eski sevgilisi fotoğrafçı Alex Sturrock’a yazdığı yönünde. Ve Alex Sturrock’un objektifine poz veren Adele’nin eski fotoğraflarından bazıları internete sızdı..

Alex Sturrock objektifinden Adele fotoğrafları için tıklayınız:

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir