Madonna’nın Glasgow Konserinde rezalet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü sanatçı Madonna’nın Dünya Turnesi tüm heyecanıyla devam ediyor…  Güzel sanatçı Dünya Turnesinin İskoçya ayağı için dün gece Glasgow ’daydı. Ancak Madonna’nın Glasgow konserinde rezalet çıktı! Tam enerji ile sahneye çıkan 57 yaşındaki şarkıcı Madonna, yaşına göre fazlası ile hareketli ve enerjik bir konser verdi. Hatta dünyaca ünlü yıldız hızını o kadar alamadı ki İskoçya […]

Dünyaca ünlü sanatçı Madonna’nın Dünya Turnesi tüm heyecanıyla devam ediyor…  Güzel sanatçı Dünya Turnesinin İskoçya ayağı için dün gece Glasgow ’daydı. Ancak Madonna’nın Glasgow konserinde rezalet çıktı! Tam enerji ile sahneye çıkan 57 yaşındaki şarkıcı Madonna, yaşına göre fazlası ile hareketli ve enerjik bir konser verdi. Hatta dünyaca ünlü yıldız hızını o kadar alamadı ki İskoçya konseri planlanan sürenin üzerine çıktı. Güzel yıldız Madonna gösteriyi programlanandan biraz daha uzun tutup ve bir türlü bitirmek  bilmeyince salon görevlileri olaya el koydu. Başta sadece sanatçıyı uyaran görevliler, uyarıları yıldız tarafından dikkate alınmayınca salon yetkilileri çareyi sahnenin enerjisini kesmekte buldular.

Konserin en heyecanlı yerinde aniden şalter indirilince usta sanatçı ne yapacağını şaşırdı. Uzun süre kesilen elektriğin düzelmesini bekledi. Kesintinin bir arızadan kaynaklandığını zanneden Madonna, salon yetkililerin tavır yaptığını anlayınca duruma el koydu. ışık ve sese tertibatı olmadan şarkı söylemeye devam etmeye karar verdi.

Olaya tepki gösteren ve “İşimiz bitmeden buradan ayrılmayacağız Glasgow”açıklamasını yapan Madonna, sahnede hiç bir elektrikli cihaz kullanmadan sadece davulun ritmiyle “Holiday”i söyledi. Madonna için salonu dolduran hayranları, ünlü yıldızın bu vefasından çok etkilendi ve konser bambaşka bir coşku ile devam etti. Coşan seyirciler, kesintiyle morali bozulan Madonna’nın da moralini yükseltti. Şarkı sırasında ona eşlik eden binlerce İskoç seyirci tarafından sevgi gösterileriyle uğurlandı.

Madonna’nın Glasgow Konserinde rezalet için yorum 2 yapıldı

  1. Jessie Pltre dedi ki:

    Bunu yapmak cesaret ister

  2. Jessie Pltre dedi ki:

    Yaa ama ben bu kadını çok seviyorum

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir