Zayn Malik aşkına dair ilk fotoğrafı paylaştı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Gigi Hadid ile olan ilişkisi ile oldukça eleştiri alan Zayn Malik hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. One Direction’ın eski grup üyesi olan ünlü yıldız Zayn Malik,  tartışmalara olan sebep olan Gigi Hadid ile ilişkisine dair ilk fotoğrafını geçtiğimiz gün kendi Instagram hesabından paylaştı. Eski grup üyesi ünlü yıldız paylaştığı Gigi Hadid fotoğrafının altında bulunan açıklamaya hiç […]

Gigi Hadid ile olan ilişkisi ile oldukça eleştiri alan Zayn Malik hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. One Direction’ın eski grup üyesi olan ünlü yıldız Zayn Malik,  tartışmalara olan sebep olan Gigi Hadid ile ilişkisine dair ilk fotoğrafını geçtiğimiz gün kendi Instagram hesabından paylaştı. Eski grup üyesi ünlü yıldız paylaştığı Gigi Hadid fotoğrafının altında bulunan açıklamaya hiç bir not düşmedi. Zayn Malik’in paylaştığı bu aşk portresi 700 Bin Zayn Malik ve Gigi Hadid hayranı tarafından beğeni aldı.

Bildiği üzere ikilinin geçtiğimiz haftalarda gece kulübü çıkışında objektiflere takılan el ele fotoğrafları yayınlanmış ve ikilinin birlikte olduğu resmi olarak da doğrulanmıştı. İkilinin bazı hayranları bu durumdan hoşnut kalsa da bazı hayranları onların birlikte olmasını istemiyor. Özellikle Malik hayranları Gigi’nin Zayn Malik’i de iş yoğunluğunu bahane ederek bırakacağını ve ardından kısa bir süre sonra başka biri ile birlikte olacağını savunuyor.

Zayn Malik’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı:

 

Zayn-gigi

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir