Kimoji AppStore’u Çökertti!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bilindiği üzere Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu dünyaya getirmiş ve çocuğunun ismi ile ilgili bir çok haber ile gündeme gelmişti. Şimdiler de ise Kim Kardashian yine kendisine özel olan uygulaması Kimoji ile gündeme bomba gibi düştü. Ünlü yıldız Kim Kardashian’ın kendine özel uygulaması olan Kimoji ilk günden kısa bir süreliğine de olsa App Store’u […]

Bilindiği üzere Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde ikinci çocuğunu dünyaya getirmiş ve çocuğunun ismi ile ilgili bir çok haber ile gündeme gelmişti. Şimdiler de ise Kim Kardashian yine kendisine özel olan uygulaması Kimoji ile gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü yıldız Kim Kardashian’ın kendine özel uygulaması olan Kimoji ilk günden kısa bir süreliğine de olsa App Store’u çökertti.

Güzel yıldız Kim Kardashian, kendi Twitter hesabından Apple’a bir özür yazısı yazarak hem özür diledi hem de sevincini dile getirdi.

Reality Showları ile ünlenen güzel yıldız paylaştığı yazıda şu ifadelere yer vererek, sevincini dile getirdi;

“Apple, I’m so sorry I broke to your App Store!!” ( “ Apple, App Store’unu bozduğum için özür dilerim ” ) .

Daha sonra ise yine Twitter üzerinden paylaştığı postta: “Ahhhhhhhh I still can’t believe we broke the entire App Store!!!! ” ( ” ” Ahhhhhhhh ben hala App Store’u çökerttiğimize inanamıyorum ” diyerek hayranlarına teşekkür etti.

Kimoji uygulaması, Kim Kardashian’ın şöhretinin dilini dünyanın belki en yaygınlıkla kullanılan iletişim araçlarından biri olan Emoji’lerle tercüme eden bir uygulama.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir