Nicki Minaj ne yapsa olmuyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Nicki Minaj ne yapsa olmuyor, kimseye yaranamıyor! Angola’nın başkenti Luanda’da, Devlet Başkan’ı Jose Eduardo dos Santos ailesinin davetlisi olarak konser veren seksi şarkıcı Nicki Minaj, eleştiri oklarının hedefi oldu! Afrika’nın yoksul ülkesi Angola’nın başkenti Luanda’ya diktatör lider Jose Eduardo dos Santos ailesinin davetlisi olarak giden Nicki Minaj’ın yılbaşı partisinde sahne alması yüzünden başı derde girdi. […]

Nicki Minaj ne yapsa olmuyor, kimseye yaranamıyor! Angola’nın başkenti Luanda’da, Devlet Başkan’ı Jose Eduardo dos Santos ailesinin davetlisi olarak konser veren seksi şarkıcı Nicki Minaj, eleştiri oklarının hedefi oldu!
Afrika’nın yoksul ülkesi Angola’nın başkenti Luanda’ya diktatör lider Jose Eduardo dos Santos ailesinin davetlisi olarak giden Nicki Minaj’ın yılbaşı partisinde sahne alması yüzünden başı derde girdi. İnsan Hakları savunucularının iptal edilmesi için çağrıda bulunduğu partiden Minaj, 2 milyon dolar ücret aldı. Seksi yıldız, ‘açgözlü olmakla ve bir diktatöre ihtiyacı olmadığı halde uşaklık yapmakla’ suçlanıyor. Daha önce de seksi peri kıyafetiyle tekerlekli sandalyede oturan birinin arkasından kahkahalarla sihirli değneğini sallayan Nicki Minaj, hayranlarından büyük tepki çekmişti.

Nicki Minaj Fotoğraf Galerisi için tıklayın:

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir