Gigi ve Bella Hadid’in High School Musical Performansı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Özellikle Victoria’s Secret Fashion Show 2015’te yer almasından sonra adından sıkça bahsettirmeye başlayan dünyaca ünlü manken Gigi ve Bella Hadid ” High School Musical ” filminin koyu hayranlarıymış. Güzel manken Gigi Hadid ve kardeşi Bella Hadid geçtiğimiz günlerde sosyal medya mecralarından son zamanlarda fazlası ile rövaçta olan Snapchat hesabından bir video yayınladı ve videoda iki […]

Özellikle Victoria’s Secret Fashion Show 2015’te yer almasından sonra adından sıkça bahsettirmeye başlayan dünyaca ünlü manken Gigi ve Bella Hadid ” High School Musical ” filminin koyu hayranlarıymış. Güzel manken Gigi Hadid ve kardeşi Bella Hadid geçtiğimiz günlerde sosyal medya mecralarından son zamanlarda fazlası ile rövaçta olan Snapchat hesabından bir video yayınladı ve videoda iki kardeş ”We’re All In This Together” şarkısında birlikte dans ederek çok eğlendiler.

Ayrıca bu videoyu High School Musical yıldızlarından biri olan Ashley Tisdale’de izledi. Ashley Tisdale bu videoya olan beğenisi içinde tutamadı ve Twitter üzerinden bir yazı paylaşarak; ”@GiGiHadid ve @bellahadid’i Snapchatte ”we’re all in this together” şarkısında dans ederken görürsem ????” yazdı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir