Enrique Iglesias’a Devlet Başkanından Uyarı

İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias ’ın Koyu Budist geleneklere sahip olan Sri Lanka’da müthiş bir konsere daha imza attı. Özellikle genç kızların gönlüne tah kurmayı başaran Iglesias’ın konserinde yine sanatçının bir çok kız hayranı iç çamaşırlarını çıkartarak sahneye fırlattı. Iglesias bazı iç çamaşırlarının üzerine gelmesi ile onları yakalayarak gösterisini bozmadı ve devam ettirdi. Enriwue’nin bazı hayranları ise sanatçıyı öpmek için sahneye fırladı.

Enrique Iglesias’ın konserinde oluşan bu görüntülerin televizyondan yayınlanması Sri Lanka Devlet Başkanı Maithripala Sirisena’yı çok kızdırdı. Görüntüleri seyreden Sirisena, yaptığı açıklamada “Konser organizatörleri zehirli vatoz kuyruklarıyla kırbaçlanmalı” dedi. Bu ceza ülkede en azılı suçlulara uygulanan bir ceza yöntemi. Iglesias’ı ülkeye getiren organizasyon şirketi ise yaşananlardan ötürü özür diledi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio