Kanye West Yılın En Şık Erkeği Seçildi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

GQ her yıl düzenlediği ” Yılın En Şık Giyinen Erkeği ” anketi sonuçlandı. Moda dünyasına yön vermeye çalışan tasarımcı ve rapçi Kanye West “Yılın En Şık Erkeği” olabilmek için Lucky Blue Smith ile kıran kırana bir yarışmaya girdi. GQ tarafından 2015’in En Şık Erkeği oylamasında en çok oy alan isimler dünyaca ünlü rap sanatçısı Kanye […]

GQ her yıl düzenlediği ” Yılın En Şık Giyinen Erkeği ” anketi sonuçlandı. Moda dünyasına yön vermeye çalışan tasarımcı ve rapçi Kanye West “Yılın En Şık Erkeği” olabilmek için Lucky Blue Smith ile kıran kırana bir yarışmaya girdi. GQ tarafından 2015’in En Şık Erkeği oylamasında en çok oy alan isimler dünyaca ünlü rap sanatçısı Kanye West ile Lucky Blue Smith’ti ve iki arasında gerçekten görülmeye değer ciddi bir rekabet ortamı oluştu.

West büyük oranda eşi Kim Kardashian ‘ın ailesi yardımıyla birazda kendi hayranlarının yardımıyla, yarışmadaki en büyük rakibi Lucky Blue Smith’i ve GQ Dergisinin yaptığı anket sonucu 2015 yılının en şık erkeği olarak seçildi.

Oylama bittiğinde Kanye %53.89 oy Lucky ise %46.11 oy almıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir