Karim Benzama Rihanna Yemeğine Servet Ödedi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna yazın başında bir akşam Real Madrid oyuncularından Karim Benzama ile başbaşa yemek yerken görüntülendi! Medya’da büyük yankı uyandıran ikilinin isimleri uzun süre aşk çalkantılarına malzeme oldu ancak Rihanna’nın daha sonra ünlü yarışçı Lewis Hamilton ile anıldı sonrasında Travis Scott ile birlikteliğini ilan eden Rihanna bütün dedikoduların boşa olduğu ortaya çıktı. Bu […]

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna yazın başında bir akşam Real Madrid oyuncularından Karim Benzama ile başbaşa yemek yerken görüntülendi! Medya’da büyük yankı uyandıran ikilinin isimleri uzun süre aşk çalkantılarına malzeme oldu ancak Rihanna’nın daha sonra ünlü yarışçı Lewis Hamilton ile anıldı sonrasında Travis Scott ile birlikteliğini ilan eden Rihanna bütün dedikoduların boşa olduğu ortaya çıktı.

Bu sefer de akşam yemeğinde görüntülenen ünlü şarkıcı Rihanna ile Fransız futbolcu Benzema’nın akşam yemeği için yaptığı ödemenin faturası internete düşünce olay oldu. Ünlü ikili restorana 30 bin 900 dolarlık yani Türk Yaklaşık 90 bin lira) ödeme yapmak zorunda kaldı.Bir porsiyon ızgara kuzu için 4 bin 300 dolar ödeyen ikili, hindistan cevizi aromalı bir şişe su için ise 400 doları gözden çıkardı.

Karim Benzama

Karim Benzama Rihanna Yemeğine Servet Ödedi için yorum 3 yapıldı

 1. notron dedi ki:

  Bok yesin amk cocuklari sokaklarda bu kadar ac insan bu kadar yoksul insan varken ayiptir. Insan biraz mutevazi olur.

  1. ezgi dedi ki:

   tm boş yapma

 2. nazmi dedi ki:

  kardesım mecbur o kadar para kazancan sonradan yemeyecen

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir