Super Bowl Coldplay Konukları Belirlenemedi!

Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Super Bowl karşılaşması, 7 Şubat 2016 Pazar günü ABD ’nin NBC kanalında yayınlanacak. Her sene büyük gösterilere ev sahipliği yapan Super Bowl karşılaşması bu senenin Halftime sanatçısı daha önce de belirttiğimiz gibi Coldplay oldu.

Amerika’nın en büyük spor organizasyonlarından biri haline gelen etkinliğin 50. şovunun diğer katılımcıları da şekillenmeye başlıyor. Coldplay’ in ana katılımcı olarak sahne alacağı etkinlikte daha önce Rihanna ve Beyonce’nin de Coldplay’e katılacağı ve onlarla devre arasında şarkı söyleyeceği iddia edilmişti.

Ancak son gelen bilgiler doğrultusunda Daily Mirror gazetesine konuşan bir kaynak Rihanna ve Beyonce’nin de 7 şubat 2016’da gerçekleşecek olan Super Bowl etkinliğine katılmaya sıcak baktığını açıkladı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio