Britney Spears Ağaçtan İnemedi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Britney Spears’ın üzerinden kara bulutlar bir türlü gitmek bilmiyor. 2015 yılının son aylarında verdiği bir konser sırasında dans ederken elbise fermuarının patlaması ile gündeme bomba gibi düşen Spears, yine bir “şov kazası” yaşadı.  Spears, bu kez sahnede dekor olarak kurulan ağaçta mahsur kaldı. Geçtiğimiz cumartesi günü Planet Hollywood’da sahneye çıkan Spears, bir ara hazırlanan mizansen […]

Britney Spears’ın üzerinden kara bulutlar bir türlü gitmek bilmiyor. 2015 yılının son aylarında verdiği bir konser sırasında dans ederken elbise fermuarının patlaması ile gündeme bomba gibi düşen Spears, yine bir “şov kazası” yaşadı.  Spears, bu kez sahnede dekor olarak kurulan ağaçta mahsur kaldı.

Geçtiğimiz cumartesi günü Planet Hollywood’da sahneye çıkan Spears, bir ara hazırlanan mizansen gereği dekor olarak kurulan ağacın dallarına çıktı.

Aslında Spears’ın şarkısını söylerken bağlı bulunduğu özel bir vinç aracılığıyla ağaçtan ayrılıp seyircilerin üzerinde süzülürek uçması gerekiyordu. Ancak Spears’ın bağlı olduğu kayış düzeninde bir sorun çıktı ve Spears, ağacın dalında mahsur kaldı. Bir süre şarkısını mahsur kaldığı ağacın tepesinde söyleyen Spears’ı dansçılarından biri gelip kurtardı. Spears da şarkısını söylemeye devam ederek merdivenlerden aşağıya indi ve gösterinin devam etmesi için elinden geleni yaptı.

Britney Spears’ın elbise kazasına dair fotoğrafları için tıklayın

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir