Rihanna’nın Yeni Tanıtım Videosu

Dünyaca ünlü Barbodoslu sanatçı Rihanna’nın yeni tanıtım videosu büyük beğeni aldı. Yeni albümü olan “ Anti ” nin tanıtımında büyük rol oynayacak finansman kaynakları da biri olan Samsung ile anlaşarak Anti albümünün en büyük finansmanına reklam ortaklığı yapmaya başlamıştı. Yaklaşık yedi aydır görüştüğü elektronik devi Samsung ile sponsorluk antlaşmasını imzalayan Riri, Samsung için bir reklam serisinde oynamayı kabul etmişti.

Barbadoslu güzel şarkıcı sponsorunun room adı verdiği reklam serisinde yeni bir room açtı. Riri, aynı zamanda “Anti” albümü için özel tasarlanan antidiary sitesinden aynı zamanda albümü tanıtan yeni room videosu yayınladı.Yayınlanan videoda albüm kapağında da yer alan temsili küçük bir kızın yine albüm kapağında yer alan tacını Rihanna’ya verdiği görülüyor. Daha önce Anti albümünün 31 aralık gecesi yayınlanacağı iddia edilmişti fakat Rihanna albümü yayınlamayarak çıkış tarihini  kısa süreliğine ertelemişti.

Room 5 Fotoğraf Galerisine gitmek için fotoğrafa tıklayın…

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio