Iggy Azalea Evlilik Hazırlıklarına Başladı

Popüler şarkıcılardan biri olan güzel yıldız Iggy Azalea dünya evine girecek! NBA’de Batı Konferanso ekiplerinden Los Angeles Lakers forması giyen Amerikan kısa forvet oyuncusu Nick Young ile uzun süredir ilişkileri devam eden dünyaca ünlü sanatçı Azalea yeni yılla birlikte evlenme kararı aldı. Güzel sanatçı ve sevgilisi ünlü basketbolcu Nick Young 8 Mart Dünya kadınlar gününde evlenmeyi düşündüklerini basın aracılığıyla hayranlarına ve sevdiklerine duyurdu.

Romantik bir aşık güzel sanatçı Iggy, artık müstakbel eşi diyebileceğimiz basketbolcu Nick Young’a Noel’de güzel bir hediye alarak gündeme gelmişti.

Avustralyalı manken ve şarkıcı olan Iggy Azalea, Noel haftası gerçekleşen Los Angeles Lakers’ın antremanında hediyesini salona gönderdi. Antremanı bittikten sonra salondan çıkan Nick Young, 1962 model, mavi Chevrolet Impala ile karşılaştı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio