Justin Bieber’dan karşı atak gecikmedi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez‘in Rolling Stone röportajından sonra Justin Bieber’dan karşı atak geldi. Güzel sanatçı Selena Gomez’in “Hands to Myself” klibinde oynayan yakışıklı model Christopher Mason hakkında eleştirilerde bulundu. Ünlü yıldız Bieber en son yaptığı bu röportajda aynı zamanda başka önemli açıklamalarda da bulundu. Justin Bieber verdiği röportajda öncelikle şakayla karışık bir şekilde Hands To Myself klibi […]

Selena Gomez‘in Rolling Stone röportajından sonra Justin Bieber’dan karşı atak geldi. Güzel sanatçı Selena Gomez’in “Hands to Myself” klibinde oynayan yakışıklı model Christopher Mason hakkında eleştirilerde bulundu. Ünlü yıldız Bieber en son yaptığı bu röportajda aynı zamanda başka önemli açıklamalarda da bulundu.

Justin Bieber verdiği röportajda öncelikle şakayla karışık bir şekilde Hands To Myself klibi hakkında:

Ne şimdi o kalbime ne yapmak istiyor? Sadece şaka yapıyorum. O beni seviyor. Bende onu seviyorum hem de her zaman. Bu çocukta kim? O şaka gibi. Bu herif tam bir mankafa. Hayır, aslında çok yakışıklı bence de tamam yalan söyleyemem” dedi.

Dünyaca ünlü yakışıklı şarkıcı Justin Bieber röportajın devamında ise daha ciddi bir tavır takınarak:

Ben sadece onun mutlu olmasını istiyorum. Onu seviyorum. Hala arkadaşız. Belki tekrar gelecekte bir araya geliriz. Birbirimizden uzakta büyüdük ve bu yüzden artık aynı insanlar değiliz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Bildiğiniz üzere Selena Gomez geçtiğimiz günlerde Rolling Stone ile bir röportaja katılmış ve orada Justin hakkında sorulan soruya artık bu konular hakkında konuşmaktan sıkıldım, Justin hakkında konuşmak istemiyorum demişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir