Kendrick Lamar’dan Kısa Film Tadında Klip

Son dönemin en gözde müzisyenlerinden biri olan Amerikalı hip hop sanatçısı Kendrick Lamar, yeni albümünden iki parçanın da yer aldığı, “God Is Gangsta” isimli kısa film tadında bir video yayınladı. “To Pimp A Butterfly” adlı albümünü geçtiğimiz yılın başında yayınlayan Lamar, 2015 yılında düzenlenen Grammy Ödüllerinde ‘i’ şarkısıyla iki dalda ödül kazanmıştı. Bu yılın Grammy ödüllerinde 11 dalda adaylığı […]

Son dönemin en gözde müzisyenlerinden biri olan Amerikalı hip hop sanatçısı Kendrick Lamar, yeni albümünden iki parçanın da yer aldığı, “God Is Gangsta” isimli kısa film tadında bir video yayınladı.

“To Pimp A Butterfly” adlı albümünü geçtiğimiz yılın başında yayınlayan Lamar, 2015 yılında düzenlenen Grammy Ödüllerinde ‘i’ şarkısıyla iki dalda ödül kazanmıştı.

Bu yılın Grammy ödüllerinde 11 dalda adaylığı bulunan Kendrick Lamar’ın yeni albümü ‘To Pimp a Butterfly’, yayınlanma tarihinden bir hafta önce Spotify üzerinden dinlenmeye açılmasıyla yeni bir rekorun sahibi olmuştu. ‘To Pimp a Butterfly’ albümü, Spotify üzerinden yayınlandığı ilk gün toplamda 9.6 milyon kez dinlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı.

God Is Gangsta klibini izlemek için tıklayın

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir