Adele’in Sporla Mücadelesi

“Hello” ile gürültülü bir dönüş yapan ve hemen sonrasında son çıkardığı albümü 25 ile satış rekorları kıran başarılı sanatçı Adele, kendi sosyal medya hesabı olan Instagram hesabından takipçileri için çok samimi ve bir o kadar da tatlı bir fotoğraf paylaştı. Adele’in sporla mücadelesi ni anlatan bu fotoğrafa binlerce yorum ve beğeni geldi.

Kendi özel hesaplarından yaptığı paylaşımlarda dikkatli olan güzel sanatçı, sosyal medya  hesaplarından takipçileriyle çok samimi bir fotoğraf paylaşarak hayranlarını güldürdü. 2016 yılında büyük bir turneye çıkacak olan Adele, şimdiden antremanlara başladı. Spor yaparken ne kadar zorlandığını yüz ifadesinden anladığımız Adele, fotoğrafın altına; ”Hazırlanıyor…” yazdı. Adele`in bu egosuz halleri hayranlarınca da büyük beğeni aldı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio