Madonna Konserlerine Yaş Sınırı Geliyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü seksi sanatçı Madonna’nın konserlerine 18 yaş sınırlaması geliyor. Etkinlik organizasyon şirketi Süperstar’ın Singapur’da gerçekletirmesi planlanan  konseri için 18 yaş ve üzeri olmayanların konsere katılım göstermemesi gerektiğini öne sürdü ve konsere 18 yaş sınırlaması getirdi. Güzel yıldız Madonna ‘nın ‘Rebel Heart Tour’ adı altında gerçekleştirdiği turnesinde 4 kıtada toplamda 82 konser vermesi bekleniyor. 28 […]

Dünyaca ünlü seksi sanatçı Madonna’nın konserlerine 18 yaş sınırlaması geliyor. Etkinlik organizasyon şirketi Süperstar’ın Singapur’da gerçekletirmesi planlanan  konseri için 18 yaş ve üzeri olmayanların konsere katılım göstermemesi gerektiğini öne sürdü ve konsere 18 yaş sınırlaması getirdi.

Güzel yıldız Madonna ‘nın ‘Rebel Heart Tour’ adı altında gerçekleştirdiği turnesinde 4 kıtada toplamda 82 konser vermesi bekleniyor. 28 Şubat ’ta Singapur ’da sahne alacak olan başarılı sanatçının konserine Singapur ‘lu yerel koordinatörler ‘cinsel içerik’ sebebiyle 18 yaş kısıtlaması getirdi.

Haber kaynaklarından alınan bilgilere göre göre; Singapur’un ünlü Straits Times gazetesi haberinde yaş sınırlamasının konserde yarı çıplak dansçılar ve striptizciler olacağı için konulduğunu yazdı.

 

Madonna Konserlerine Yaş Sınırı Geliyor! için yorum 2 yapıldı

  1. toner dolumu dedi ki:

    This site is great , man . Thank you for sharing 🙂 very good posted

  2. selim dedi ki:

    madonnayı dinleyen genç insan sayısının az olduğunu düşünüyorum. Bi sorun olmaz bence.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir