Tarkan ile Ajda Pekkan bir araya geldi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yeni albümü için hazırlıklara devam eden Ajda Pekkan, Tarkan’dan şarkı almak için kendisini akşam yemeğine davet etti. Tarkan ile Ajda Pekkan bir araya geldi. Süperstar Ajda Pekkan, yazın çıkardığı ‘Yakarım Canını’ isimli single çalışmasının ardından merakla beklenen albümü için çalışmaları hızlandırdı. Gülşen, Sıla, Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl’dan parçalar alan Süperstar, bu kez Tarkan’dan şarkı […]

Yeni albümü için hazırlıklara devam eden Ajda Pekkan, Tarkan’dan şarkı almak için kendisini akşam yemeğine davet etti. Tarkan ile Ajda Pekkan bir araya geldi.

Süperstar Ajda Pekkan, yazın çıkardığı ‘Yakarım Canını’ isimli single çalışmasının ardından merakla beklenen albümü için çalışmaları hızlandırdı.

Gülşen, Sıla, Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl’dan parçalar alan Süperstar, bu kez Tarkan’dan şarkı almak için kolları sıvadı.

Daha önce ‘Yakarım Canını’ adlı şarkıda birlikte çalışan ikili, bu projeyle listelerde uzun süre kalmayı başarmıştı. Yine aynı şekilde başarıyı sürdürmek isteyen Pekkan, Tarkan’ı akşam yemeğine davet etti.

Tarkan ise Süperstar’ın bu davetine kayıtsız kalmadı.

Önümüzdeki günlerde dev bir buluşmaya imza atacak olan Pekkan, tüm kozlarını ise bu gecede kullanacak. Bugünlerde Türk Sanat albümü için sabah akşam stüdyoda olan Tarkan’ın bu jeste karşılık olarak nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir