Vin Diesel Paul Walker İçin Şarkı Söyledi

Dünyaca tanınmış aktörlerden biri olan Vin Diesel geçtiğimiz akşam Los Angeles – Microsoft Salonu ‘nda gerçekleşen People’s Choice Ödülleri’ne katıldı. Ödül töreninde sahneye çıkan karizmatik aktör Diesel yaşadığı duygusal anları, salonda bulunan arkadaşları, meslektaşları ve izleyiciler ile paylaştı. Yakışıklı aktör mikrofonun başında yıllardır birlikte olduğu “kardeşim” dediği ve Fast & Furious film serisindeki rol arkadaşı […]

Dünyaca tanınmış aktörlerden biri olan Vin Diesel geçtiğimiz akşam Los Angeles – Microsoft Salonu ‘nda gerçekleşen People’s Choice Ödülleri’ne katıldı. Ödül töreninde sahneye çıkan karizmatik aktör Diesel yaşadığı duygusal anları, salonda bulunan arkadaşları, meslektaşları ve izleyiciler ile paylaştı.

Yakışıklı aktör mikrofonun başında yıllardır birlikte olduğu “kardeşim” dediği ve Fast & Furious film serisindeki rol arkadaşı olan acımasızca bir kaza sonucu hayatını kaybeden Paul Walker için şarkı söyledi.

Fast & Furious serisinin 7.si olan “Vengeance Hits Home”un da soundtracklerinden biri olan ve Paul Walker’a distüribüte edilen Wiz Khalifa ve Charlie Puth imzası taşıyan “See You Again” şarkısı kendi duygulu sesi ile okuyan aktör salonda duygulu anların yaşanmasına sebep oldu.

Şarkının orjinali için: Wiz Khalifa – See You Again ft Charlie Puth

People’s Choice Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir