Beyonce Super Bowl’da Coldplay’e Eşlik Edecek

Super bowl’un misafir sanatçısı Beyonce oldu! Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Super Bowl karşılaşması, 7 Şubat 2016 Pazar günü ABD ’nin NBC kanalında yayınlanacak. Her sene büyük gösterilere ev sahipliği yapan Super Bowl karşılaşması bu senenin Halftime sanatçısı daha önce de belirttiğimiz gibi Coldplay olmuştu.

Coldplay’ in ana katılımcı olarak sahne alacağı etkinlikte daha önce Rihanna ve Beyonce’nin de Coldplay’e katılacağı ve onlarla devre arasında şarkı söyleyeceği iddia edilmişti. Ancak Daily Mirror gazetesine konuşan bir kaynak Rihanna ve Beyonce’nin de 7 şubat 2016’da gerçekleşecek olan Super Bowl etkinliğine katılmaya sıcak baktığını açıklayarak durumu iyice karmaşık bir hale çevirmişti.

Coldplay’in ev sahipliği yapacağı etkinlikte hala belirlenemeyen misafir sanatçı sonunda belli oldu. 7 Şubat 2016’da gerçekleşecek olan Super Bowl etkinliğinde Coldplay ile sahneye çıkacak sanatçı Beyonce oldu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio