Swish’in Yayın Tarihi Netleşti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Başarılı rap sanatçısı Kanye West’in kayıtları biten ve sürekli isim değişikliğine uğrayan albümünün çıkış tarihi belli oldu. Son olarak ismnini ” Swish” olarak belirlediği albümün çıkış tarihi şimdilik 11 Şubat olarak belirlendi. Aynı zamanda moda tasarımcılığı yapan, Kim Kardashian’ın eşi Kanye West daha önce de albümü için bir yayın tarihi belirleyip, yayınlamıştı. Ancak albümün adı […]

Başarılı rap sanatçısı Kanye West’in kayıtları biten ve sürekli isim değişikliğine uğrayan albümünün çıkış tarihi belli oldu. Son olarak ismnini ” Swish” olarak belirlediği albümün çıkış tarihi şimdilik 11 Şubat olarak belirlendi. Aynı zamanda moda tasarımcılığı yapan, Kim Kardashian’ın eşi Kanye West daha önce de albümü için bir yayın tarihi belirleyip, yayınlamıştı. Ancak albümün adı gibi çıkış tarihi de değişikliğe uğrayarak, ertelenmişti.

Alanında başarılı bir sanatçı olan Kanye West bu duyuruyu resmi Twitter hesabı olan @kanyewest hesabı üzerinden yaptı. Bazı hayranları bu duruma sevinse de, bazı hayranları albümün bütün büyüsünün kaybolduğunu ve artık yayınlanma tarihinin çocuk oyuncuğuna döndüğünü dile getirdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir