Justin Bieber Adele’i Geçti

Hareketleri ile çoğu zaman aşırı olduğu düşünülen ama işinde başarılı sanatçı Justin Bieber yayınladığı Purpose albümü ile listeleri alt üst etmeye devam ediyor. Ünlü yıldız Billboard Hot 100 listesinde Adele’i geçti ve ”Sorry” şarkısı ile birincilik koltuğuna oturdu. Justin Bieber Adele’i geçmekten memnun olarak, birincilik koltuğunda daha uzun bir süre oturmayı planıyor.

Dünyaca ünlü yıldız Adele ”Hello” şarkısı ile büyük başarılar elde etmiş ve Hot 100’de birinciliği elinde tutuyordu. Ama Justin Bieber’ın ani bir atağı ile koltuğundan olan Adele’in koltuğunu geri almak için nasıl bir adım atacağı hnüz bilinmiyor.

Ayrıca ünlü yıldız Justin Bieber’ın ”Love Yourself” şarkısı da üçüncü sırada ve Adele’in ”Hello” şarkısının hemen arkasında. Listenin uzmanları o parçanın da ”Hello” şarkısını geçeceğini düşünüyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio