Selena Gomez’in Sade Şıklığı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Selena Gomez’in sade şıklığı etrafındakileri büyüledi. Geçtiğimiz gün UNICEF’in düzenlediği 2016 UNICEF Ball etkinliğine kırmızı derin dekolteli elbisesi ile katılarak sosyal medyada gündem oluşturan ünlü yıldız Selena Gomez, arkadaşları ile öğle yemeğine çıktı. Dünyaca tanınmış sanatçı Selena Gomez öğle yemeği için kendisine rahat, bol ve şık bir elbise tercih etti. Güzel sanatçı derin dekolteli ve […]

Selena Gomez’in sade şıklığı etrafındakileri büyüledi. Geçtiğimiz gün UNICEF’in düzenlediği 2016 UNICEF Ball etkinliğine kırmızı derin dekolteli elbisesi ile katılarak sosyal medyada gündem oluşturan ünlü yıldız Selena Gomez, arkadaşları ile öğle yemeğine çıktı.

Dünyaca tanınmış sanatçı Selena Gomez öğle yemeği için kendisine rahat, bol ve şık bir elbise tercih etti. Güzel sanatçı derin dekolteli ve hatta bol kesimine rağmen kendisine bir beden büyük gelen mavi elbisesinin altına terlik giydi. Kıyafeti ile alakası olmayan siyah tabanlı ve krem rengi ve siyah şeritlere sahip terlikleri etrafındakiler tarafından fazlaca eleştirilse de Gomez bu duruma gülüp geçmeyi seçti.

Son olarak makyaj dahi yapmayan güzel sanatçı, sempatikliği ve rahat tavırları ile etrafındakilerinin beğenisini almayı başardı.

Ayrıca başarılı sanatçı Taylor Swift’in en iyi arkadaşı olarak bilinen 23 yaşındaki güzel yıldız Selena Gomez, geçtiğimiz gece Golden Globe (Altın Küre) Ödül Gecesine de katıldı. Gece Katy Perry ile birlikte uzun uzun takılarak sohbet edip, fotoğraflar çektiren Gomez’in bu davranışı Swift hayranları arasında gerginliğe sebep oldu. Ayrıca bu olay medyada Taylor Swift’in Selena Gomez’e kızgın olduğu yönünde de haberlerin çıkmasına neden oldu.

Galeriye gitmek için fotoğrafa tıklayınız

1 yorum yapıldı “1”

  1. eda dedi ki:

    Gusam mı yani kusam mı

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir