Taylor Swift ile Selena Gomez’in Arası Açıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

26 yaşındaki başarılı country müzik sanatçısı Taylor Swift ile 31 yaşındaki güzel yıldız Katy Perry aslında çok iyi arkadaş olmadıkları sır olmayacak kadar ifşa edilerek, herkes tarafından öğrenildi. İşte tam da bu zıtlaşma yüzünden Taylor Swift ile Selena Gomez’in arasında gergin anlar yaşanacak gibi. Başarılı sanatçı Taylor Swift’in en iyi arkadaşı olarak bilinen 23 yaşındaki […]

26 yaşındaki başarılı country müzik sanatçısı Taylor Swift ile 31 yaşındaki güzel yıldız Katy Perry aslında çok iyi arkadaş olmadıkları sır olmayacak kadar ifşa edilerek, herkes tarafından öğrenildi. İşte tam da bu zıtlaşma yüzünden Taylor Swift ile Selena Gomez’in arasında gergin anlar yaşanacak gibi.

Başarılı sanatçı Taylor Swift’in en iyi arkadaşı olarak bilinen 23 yaşındaki güzel yıldız Selena Gomez, Golden Globe (Altın Küre) Ödül Gecesi’nde Katy Perry ile birlikte uzun uzun takılarak sohbet etti ve fotoğraflar çektirdi. Bu da hayranlar arasında gerginliğe sebep oldu. Ayrıca bu olay medyada Taylor Swift’in Selena Gomez’e kızgın olduğu yönünde de haberlerin çıkmasına neden oldu.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir