Zayn Malik One Direction İle İlgili Konuştu

Daha önce One Direction üyeleri ile konuşamadığını dile getiren ünlü yıldız Zayn Malik One Direction grubu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Başarılı sanatçı geçtiğimiz gün Luomo Vogue Magazin dergisinin kapağında yer aldı ve dergiye önemli açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz hafta Billboard Magazin dergisine konuşan ünlü yıldız One Direction grubundan ayrıldıktan sonra üyeler ile konuşamadığını söylemişti. Zayn bu röportajda da yine aynı konuya değindi.

Başarılı yıldız Malik açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

Gerçekten çocukların herhangi biri ile gerçekten konuşamadım. Sadece birazcık Liam ile konuştum. Onlara ulaşmayı denesemde bana geri dönmediler. İnsanlar bize sorduklarında ise hala arkadaşız diye açıklamalar yaptık. Ama durum böyle değil. Onlara ulaşıp arkadaş kalmaya çalışsam da ne aramalarıma ne de mesajlarıma cevap vermediler”.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio