Demi Lovato ve Wilmer Valderrama ‘nın 6.Yılı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca tanınmış bir isim olan ve özellikle çıkarmış olduğu son albümü “Confident” ile sağlam müzik kavramını oturtan Demi Lovato 6 yıldır birlikte olduğu Wilmer Valderrama ile çıkmaya başladığı ilk zamanlar medya, arkadaşlarının ve hayranlarının büyük bir kısmı onların ilişkisinin uzun olmayacağını ve ayrılacaklarını söylemişti. Tüm bu söylentilere kulak asmayan Demi Lovato ve Wilmer Valderrama ikilisi […]

Dünyaca tanınmış bir isim olan ve özellikle çıkarmış olduğu son albümü “Confident” ile sağlam müzik kavramını oturtan Demi Lovato 6 yıldır birlikte olduğu Wilmer Valderrama ile çıkmaya başladığı ilk zamanlar medya, arkadaşlarının ve hayranlarının büyük bir kısmı onların ilişkisinin uzun olmayacağını ve ayrılacaklarını söylemişti. Tüm bu söylentilere kulak asmayan Demi Lovato ve Wilmer Valderrama ikilisi geçtiğimiz Pazar günü ilişkilerinde tam tamına 6. yıllarını doldurdu.

6 yıldır harika giden bir ilişkiye sahip olan ikili bu ilişkiyi daha da devam ettirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Ünlü yıldız Demi Lovato geçtiğimiz günlerde kendi Instagram hesabından oldukça sevimli bir fotoğraf paylaşarak ilişkilerinin 6. yılında olduğunu tüm hayranlarına gösterdi.

Demi

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir