Michael Jackson Belgesinden İlk Fragman

Spike Lee ‘nin yapımcılığını üstlediği Michael Jackson Belgeseli ‘nden ilk fragman yayınlanarak dinleyicisi ile buluştu. Spike Lee’nin efsanevi müzisyenlerden bir olan Michael Jackson’a olan hayranlığı fazlasıyla bilinen bir durum. Pop ikonunun 1996 tarihli videosu They Don’t Really Care About Us’ı yöneten, Bad albümünün 25. yılına özel Bad 25 belgeselini hazırlayan ünlü yönetmen, Jackson’a hayranlığını yeni bir […]

Spike Lee ‘nin yapımcılığını üstlediği Michael Jackson Belgeseli ‘nden ilk fragman yayınlanarak dinleyicisi ile buluştu. Spike Lee’nin efsanevi müzisyenlerden bir olan Michael Jackson’a olan hayranlığı fazlasıyla bilinen bir durum. Pop ikonunun 1996 tarihli videosu They Don’t Really Care About Us’ı yöneten, Bad albümünün 25. yılına özel Bad 25 belgeselini hazırlayan ünlü yönetmen, Jackson’a hayranlığını yeni bir belgeselle daha tasdiklemeye hazırlanıyor.

Michael Jackson’s Journey From Motown To Off The Wall isimli belgesel, Michael Jacskon’ı Jackson 5 günlerinden itibaren 70’lerdeki “Disco King” günlerine kadar mercek altına alacak. Belgeselden yayınlanan ilk fragmanda, R&B’nin çok aranan ismi The Weeknd’le yapılan bir röportaj yer alıyor.

1 yorum yapıldı “1”

  1. emre dedi ki:

    usher chris brown ne-yo bunlar michaeli bunca yol yolunda ilerledi

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir