One Direction Grup Üyeleri Sinirlendi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Adı çalkantılardan bir türlü urtulamayan genç erkek grubu olan One Direction Grup Üyeleri geçtiğimiz aylarda verdiği mola ile hala konuşulmaya devam ediyor. Solo Performanslara yöneldiğini açıklayan One Direction grup üyeleri mola vererek kendi dilediği işleri yapmak istiyordu ve çoğu medya şirketi de bu molanın kalıcı olacağını ve grubun tamamen ayrılacağını söylüyordu. Geçtiğimiz günlerde Gossip Cop’a […]

Adı çalkantılardan bir türlü urtulamayan genç erkek grubu olan One Direction Grup Üyeleri geçtiğimiz aylarda verdiği mola ile hala konuşulmaya devam ediyor. Solo Performanslara yöneldiğini açıklayan One Direction grup üyeleri mola vererek kendi dilediği işleri yapmak istiyordu ve çoğu medya şirketi de bu molanın kalıcı olacağını ve grubun tamamen ayrılacağını söylüyordu.

Geçtiğimiz günlerde Gossip Cop’a bu molanın kalıcı olup olmayacağı yönünde açıklama yapan grup üyeleri bu tarz haberlerin yalan olduğunu ve bunun sadece moladan ibaret olduğunu söyledi.  Sözlerine bu durumun sadece kendi solo çalışmalarına biraz zaman ayırmak, biraz kendi işleri ile ilgilenmek ve tatil yapmak olduğunu dile getiren One Direction grup üyeleri bu süreçte birbirinden kopmadığını ve hatta yılbaşı etkinliğinde olduğu gibi ara ara sürpriz yaparak konser bile verebileceklerini dile getirdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir