Justin Bieber’ın Piyano Performansı

Dünyaca ünlü başarılı müzisyen Justin Bieber, Beverly Hill ‘de Mantage Hotel ‘in Lobisi ‘nde oturanlara güzel bir piyano ziyareti sundu. Piyanonun başına geçen Justin Bieber’ın Piyano Performansı dinleyiciler tarafından tam not alarak ayakta alkışlandı. Son çıkardığı “Purpose” albümü ile Hot 100 Listesinde birinciliğe oturan 21 yaşındaki başarılı sanatçı Biber, Beethoven’ın  klasikleşmiş başarılı parçası Für Elise’yi […]

Dünyaca ünlü başarılı müzisyen Justin Bieber, Beverly Hill ‘de Mantage Hotel ‘in Lobisi ‘nde oturanlara güzel bir piyano ziyareti sundu. Piyanonun başına geçen Justin Bieber’ın Piyano Performansı dinleyiciler tarafından tam not alarak ayakta alkışlandı. Son çıkardığı “Purpose” albümü ile Hot 100 Listesinde birinciliğe oturan 21 yaşındaki başarılı sanatçı Biber, Beethoven’ın  klasikleşmiş başarılı parçası Für Elise’yi çalarken çekilen mini videosu, dinleyiciler tarafından sosyal medya paylaşım platformu olan instagramda paylaşıldı ve bir anda yayıldı.

21 yaşındaki genç sanatçı’nın böylesine klasik bir parçayı kusursuz yorumlaması büyük beğeni aldı. Genç ve başarılı sanatçı bir çok müzik aletini çalabilmek ile birlikte Bateri’ye olan özel ilgisi yüzünden Jimmy Fallon’ın programında bir kapışmaya sebep olmuş ve Bieber orada da bu hünerini fazlasıyla sergilemişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir