Harry Styles ve Kendall Jenner Birlikte Eve Çıkıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

One Direction üyelerinden Harry Styles ve Kendall Jenner ikilisi geçtiğimiz haftalarda birlikte çıktıkları bir yat tatili sırasında samimi bir şekilde görüntülenmiş ve sevgili oldukları dedikoduları yayılmaya başlamıştı. Birlikte romantik tatil yapan süper model Kendall Jenner ve Harry Styles ikilisi herkesi şaşırtmış ancak birlikte olamaları düşüncesi herkesin beğenisini almıştı. InTouch Weekly’de yer alan bir haberde ise […]

One Direction üyelerinden Harry Styles ve Kendall Jenner ikilisi geçtiğimiz haftalarda birlikte çıktıkları bir yat tatili sırasında samimi bir şekilde görüntülenmiş ve sevgili oldukları dedikoduları yayılmaya başlamıştı. Birlikte romantik tatil yapan süper model Kendall Jenner ve Harry Styles ikilisi herkesi şaşırtmış ancak birlikte olamaları düşüncesi herkesin beğenisini almıştı.

InTouch Weekly’de yer alan bir haberde ise ikiliye yakın bir kaynaktan alınan bilgilere göre; başarılı müzisyen Harry Styles ve güzel model Kendall Jenner birlikte yaşamak için hazırlıklar yaptığı iddia ediliyor.

Kaynağın sözlerine göre Harry Styles ve başarılı model Kendall Jenner Los Angeles’ta bir ev tutup orada yaşayacak ve ortak evleri olacak. Ayrıca kaynak ikili hakkında ”Bu genç yaşta dikkatleri üzerlerine çektiler ve çok ortak noktaları var. Birbirleri için yaratılmışlar” dedi.

Henüz haber resmi kaynaklarca onaylanmadı ancak böyle bir haberin iddia edilmesi bile Styles ve Jenner hayranları ile aile fertlerinin dikkatini çekerek tartışma konusu olmayı başardı.

Harry Styles ve Kendall Jenner Birlikte Eve Çıkıyor için yorum 2 yapıldı

  1. ışıl dedi ki:

    Yaa ben istemiyorum aynı eve çıkmalarını . Off yaa

  2. Bir kul dedi ki:

    Şaka mısınız ya?Şöyle haberler yayınlamayın artık komik oluyor çıkmıyorlar bile sallıyosanız da biraz gerçekçi olsun

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir