Adele Rap Söyledi, Herkes Hayran Kaldı!

“The Late Late Show with James Corden”programının bu haftaki konuğu Adele oldu. Eğlenceli bir sohbete sahne olan programın bir bölümünde Adele rap söyledi ve hayranlarını şaşırttı.

The Late Late Show with James Corden’ın klasikleşmiş bölümlerinden biri olan “Carpool Karaoke”nin son konuğu İngiliz şarkıcı Adele’di. Adele ve Corden birlikte Adele’in şarkılarını söyledi. Ancak Corden Adele’e “bazı hayranların şaşırabilir ama duyduğum kadarıyla sen tam bir rapçiymişsin” deyince, Adele eğlenceli bir rap performansı yaptı.

Youtube’da yayınlanan yaklaşık 15 dakikalık programın videosu, 3 günde 28 milyondan fazla izlendi. Videoda Adele sadece rap yapmıyor aynı zamanda bir zamanların efsanevi kız pop grubu Spice Girls’ün “Wannabe” adlı parçasını da seslendiriyor.

“Carpool Karaoke”, James Corden’ın otomobil kullanırken, yolcu koltuğundaki ünlü konuklarıyla sohbet edip şarkı söylediği bir format. Corden’ın programına Adele’den önce Justin Bieber, Stevie Wonder, Iggy Azalea gibi pek çok ünlü isim katılmıştı.

Haber

İlginizi Çekebilir