Avril Lavigne ve Harry Styles sürpriz düeti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Avril Lavigne ve Harry Styles sürpriz düeti geliyor! Avril Lavigne ve Harry Styles sürpriz düeti yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir mi? Avril Lavigne’in geçtiğimiz gün One Direction grubunun üyesi Harry Styles’ı twitter üzerinden takip etmiş ve bu ani takip hayranların dikkatini çekmişti. Bu takibin  ardından Avril Lavigne,  bir kayıt stüdyosundan siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Bu […]

Avril Lavigne ve Harry Styles sürpriz düeti geliyor! Avril Lavigne ve Harry Styles sürpriz düeti yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir mi? Avril Lavigne’in geçtiğimiz gün One Direction grubunun üyesi Harry Styles’ı twitter üzerinden takip etmiş ve bu ani takip hayranların dikkatini çekmişti.

Bu takibin  ardından Avril Lavigne,  bir kayıt stüdyosundan siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşım, sosyal medyada bambaşka bir anlam yüklenerek yorumlandı.  İkilinin hayranları arasında “acaba Styles ve lavigne düeti mi geliyor” sorusu sorulmaya başlandı. Lavigne’in bu konuda herhangi bir açıklama yapmaması hayranlarını daha da meraklandırdı. Harry Styles da iddia karşısında sessizliğini koruyor. Ne doğrulanan ne de yalanlanan bu iddia, müzik severleri çok heyecanlandırdı. 

Ciddi sağlık sorunları sebebiyle müziğe bir süre ara veren Avril Lavigne’in, dağılan one Direction’ın en flaş ismi olan Harry Stles ile bir araya gelmesi, şüphesiz müzik dünyası için büyük bir rüzgar yaratacaktır. Eleştirmenler arasında genel kanı ise, bu iki yetenekli gencin, ne tarz olursa olsun başarılı bir müzik ortaya çıkaracakları yönünde.

Harry Styles ise, one direction grubunun solo çalışmalara karar vermesinin ardından ne yapacağı en çok merak edilen ismi. Zayn Malik’in ayrılmasının ardından, one direction grubun diğer elemanları da solo kariyerlerine yönelme kararı aldı. Bunun üzerine bütün gözler, bu isimlerin üzerine odaklandı. Harry Styles’ın ilk çıkışı Avril Lavigne ile birlikte olabilir mi?

avril-lavigne-750x490

1 yorum yapıldı “1”

  1. Zehra dedi ki:

    One Direction dağılmadı ara verildi.Ve de One Direction diye yazılır ilk harf büyük olacak küçük değil.Yanlış bilgilerle geliyorsunuz.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir