Beyonce’nin Hamilelik İddiaları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Amerikalı şarkıcı Beyonce hafta sonunda prodüktör ve şarkıcı eşi Jay Z ile birlikte Los Angeles ‘ta gittikleri bir restauranttan çıkarken objektiflere takıldı. Haber kaynaklarından alınan bilgilere göre ünlü şarkıcı Beyonce ve eşi başarılı prodüktör Jay Z Los Angeles ‘ta akşam yemeği için gittikleri restaurantın çıkışında keyfi yerindeydi. Keyfi yerinde olduğu gözlenen çiftten 34 yaşındaki güzel […]

Amerikalı şarkıcı Beyonce hafta sonunda prodüktör ve şarkıcı eşi Jay Z ile birlikte Los Angeles ‘ta gittikleri bir restauranttan çıkarken objektiflere takıldı.

Haber kaynaklarından alınan bilgilere göre ünlü şarkıcı Beyonce ve eşi başarılı prodüktör Jay Z Los Angeles ‘ta akşam yemeği için gittikleri restaurantın çıkışında keyfi yerindeydi. Keyfi yerinde olduğu gözlenen çiftten 34 yaşındaki güzel şarkıcının ceketiyle karnını örtmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü yıldız ve prodüktör eşi Jay Z ‘den henüz konuya ilişkin her hangi bir açıklama yapılmazken hakkında daha önce birçok kez hamile olduğuna ilişkin haberler çıkan bir çocuk annesi başarılı ve güzel sanatçı bu hareketiyle hamilelik dedikodularını güçlendirmiş oldu.

7a2d7624c871276c5501fbf76554f11d_k

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir