DJ Calvin Harris Malikanesini Satıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü DJ Calvin Harris, Los Angeles’da bulunan ve tartışmalar yaratan o malikanesini 9.9 milyon dolardan satışa çıkardı. Neredeyse 10 Milyon Dolara satışa çıkan malikanede ünlü DJ daha önce sevgilisi olan başarılı sanatçı Taylor Swift ile çeşitli pozlar çekerek sosyal medyada hayranları ve takipçileri ile  paylaşan Calvin Harris, bu pozları ile sosyal medya ve basın dünyasında […]

Dünyaca ünlü DJ Calvin Harris, Los Angeles’da bulunan ve tartışmalar yaratan o malikanesini 9.9 milyon dolardan satışa çıkardı.

Neredeyse 10 Milyon Dolara satışa çıkan malikanede ünlü DJ daha önce sevgilisi olan başarılı sanatçı Taylor Swift ile çeşitli pozlar çekerek sosyal medyada hayranları ve takipçileri ile  paylaşan Calvin Harris, bu pozları ile sosyal medya ve basın dünyasında fazlası ile ses getirmeyi başarmıştı.

Uzun süredir birlikte olan güzel yıldız Taylor Swift ve başarılı DJ Harris için çeşitli anılarının olduğu bu özel malikaneyi satmak kolay olmasa da, bundan sonra daha farklı ve daha sakin bir yerde yaşamak istediklerini dile getirdi. Yeni bir ev için ise bu malikanenin satılığa çıkarması gerektiğini belirten Harris, ev için üzüldüğünü de sözlerine ekledi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir